MANIKÚRA

Manikúra …upravené ruce a nehty jsou v dnešní době samozřejmostí jak pro ženy, tak i pro muže. K tomu, aby Vaše ruce a nehty byly krásné a pěstěné, potřebují pravidelnou profesionální péči. Správně upravené nehty nám dodají pocit zdravého sebevědomí a vyzdvihnou celkovou krásu člověka. V dnešní době již spousta zaměstnání vyžaduje reprezentativní vzhled nejen žen, ale také mužů. Proto názor, že manikúra není nic pro muže, je již klišé.

Manikúra

je především péče o Váš přírodní nehet a jeho okolí. Tato procedura je vhodná pro zákazníky preferující přirozený vzhled a střední délku nehtu. Součástí ošetření je úprava kůžičky, která chrání nehtový kořen, zarovnání volného okraje, leštění ploténky a případné lakování. Pro výživu nehtu a okolí nanášíme na závěr této procedury olejíček s množstvím účinných látek. (doba trvání 45 min)  

SPA/lázeňská manikúra

Dopřejte sobě, nebo svým blízkým SPA manikúru a nechte hýčkat Vaše ruce v našem studiu. Součástí této manikúry je nejen péče o nehtovou ploténku, ale i o pokožku, která bude zářit  svěžestí a ruce budou měkké a hebké. Tato procedura z lázeňského prostředí je kombinací základní péče, a navíc její relaxační účinky uspokojí i náročnější zákazníky. Po základní manikúře Vaší pokožce dopřejeme odlehčení pomocí peelingu a poté ji revitalizujeme hydratační maskou. Na závěr aplikujeme zjemňující krém/olej, který pomocí výživných látek a jemné masáže utvoří sametový povrch Vašich rukou. Tuto péči si budete užívat 1,5 hod. a můžete si zvolit z těchto variant:
  1. „ čokoládový sen“ - klasická manikúra, čokoládový peeling, aroma koupel, teplý čokoládový zábal, masáž avokádovým/mandlovým olejem, lakování vitaminovým/barevným lakem / vyleštění nehtu, ošetření kůžičky – kosmetika Original Atok „ Karel Hádek“
  2. „broskvové dlaně“ – klasická manikúra, aroma koupel s lupínky květů broskve, masáž Broskvovým peelingem, maska Broskvové ruce, aplikace Broskvového sorbetu a jemná masáž, lakování nehtů vitaminovým/barevným lakem / vyleštění nehtu, ošetření kůžičky – kosmetika Farmona.
  3. SPA pánská manikúra – klasická manikúra, aroma koupel, peeling, maska, masáž, ošetření nehtů a kůžičky – kosmetika Manufaktura s bambuckým máslem a extraktem z pivních kvasnic.

Pánská ,,business“ manikúra

obsahuje zkrácení a zapilování nehtu, změkčení a ošetření kůžičky, zvláčnění a odstranění mozolů, masáž. 

Gelové nehty

patří k nejvyhledávanějším a také k nejšetrnějším metodám prodlužování nehtu. Jsou vhodné pro ženy jakéhokoliv věku a pro většinu typů nehtů. Vypadají přirozeně a jsou také relativně velmi nenáročné na údržbu. Je nutné si přiznat skutečnost, že kvalitní a upravené nehty jsou nejlepší vizitkou ženy. Pracujeme výhradně s profesionálními produkty, kterou jsou prověřené a certifikované.

P-Shine (vč. manikúry)

obsahuje včelí vosk, mateří kašičku a křemičitou hlinku. Dále obsahuje bentonin, jemné parafíny, glycerin, panthenol, vitaminy A, E, H a provitamin B5. Složky používané k leštění posílí nehty a zabrání vysychání a třepení nehtové ploténky, také podpoří zdravý růst nehtů. Postup ošetření: ošetření rukou antiseptikem, odstranění starého laku, úprava tvaru nehtu, ošetření kutikuly a odstranění nehtového valu, příprava nehtu – otevření pórů nehtů zmatněním povrchu nehtu – toto je nezbytně nutné pro proniknutí P-Shine pasty do nehtu, zaleštění P-Shine pasty do nehtu, zaleštění P-Shine pudru do nehtu, nanesení ošetřujícího olejíčku na kutikulu a okolí nehtu, masáž. P–Shine vydrží na nehtech 2 – 3 týdny a je vhodné ho pravidelně doplňovat.

Krásné nehty od Catherine Nail Collection

Hlavním kritériem gelové technologie Catherine je ochrana přírodního nehtu proti negativnímu působení umělých materiálů. Tato technologie díky patentovanému systému přilnavosti nezatěžuje Váš nehet a nepoškozuje ho. Nehet se před aplikací gelu nebrousí. Gelové technologie, systém přilnavosti a spolupráce s přírodním nehtem, ochrana přírodního nehtu proti negativnímu působení umělých materiálů – to jsou hlavní kritéria a Catherine know-how. Tyto technologie jsou patentovány u Německého patentového úřadu a nemají ve své konkurenci obdoby. Důraz je kladen na kvalitu, složení, přírodní složky, ochranu a funkčnost. .

Štěpánka Procházková

Mob.: 736 604 529

www.etiennette-nails.cz

IČ: 61015067

 

Provozní doba:

 

Úterý – Středa: dle objednání

 

 

Ceník: 

Modeláž nehtů

 
Nové nehty UVgel/akrygel (zdobení v ceně) 720,-
Doplnění po 2 – 3 týdnech (zdobení v ceně) 540,-
Doplnění po více jak 3 týdnech (zdobení v ceně) 650,-
Potažení přírodního nehtu Fibre gelem Alessandro - bez zdobení / vč. zdobení 380,- / 480,-
Odstranění nehtové modeláže + následná péče 310,-
Gellak 380,-
Striplac 380,-
Catherine Nail Collection – nové nehty vč. zdobení 720,-
Catherine Nail Collection – doplnění vč. zdobení 540,-
 

Manikúra

 
Klasická manikúra 280,-
  • úprava tvaru a délky nehtů, ošetření kůžičky, vodní lázeň, popř. bělení nehtů
Lázeňská manikúra 360,-
  • klasická manikúra + peeling, maska, masáž, v ceně lakování
 
Peeling rukou + zábal + masáž (30 min.) 150,-
P-shine (včetně manikúry) 350,-
P-shine (bez manikúry) 150,-
Lakování samostatné 90,-
SPA lázeňská manikúra (1,5 hod.) 360,-
Oprava nehtu 50,- až 100,- (dle stavu nehtu)
 
Pánská „business“ manikúra

250,-