Privátní SAUNA

…snad nelze příjemnějším způsobem dosáhnout uvolnění duše i těla, zvýšit obranyschopnost organismu a revitalizovat na maximum každý z pórů…  

VIP prostředí pro obnovení Vaší duševní a tělesné rovnováhy, získání nové životní energie a chuti vzdorovat veškerým nástrahám této maximálně zrychlené doby, která klade vysoké nároky na náš organismus. Věříme, že v příjemném a uzavřeném prostředí naplno zrevitalizujete každý z pórů Vašeho těla a prožijete zde nezapomenutelné chvíle. V rámci těchto okamžiků si Vám mj. dovolíme nabídnout některou z mnoha druhů masáží o jejichž blahodárných účincích Vám bližší informace poskytne zkušený team našich profesionálů. V ceně tohoto exkluzivního balíčku služeb – pochopitelně za více než přijatelnou cenu – máte od nás jako poděkování láhev sektu a výběr z nealkoholických nápojů dle aktuální nabídky.

 

 

Privátní SAUNA

602 551 285

 

Provozní doba:

Úterý – Čtvrtek: 10:00 – 19:00

pouze na objednání

Ceník: 

1 hodina 410,-
1,5 hodiny 460,-
2 hodiny 510,-
2,5 hodiny 560,-
3 hodiny 610,-
3,5 hodiny 660,-
4 hodiny 710,-
 

Privátní sauna – pro 1 – 3 osoby, každá další osoba – 100,- / hodina.

UPOZORNĚNÍ PRO HOSTY: Čas vyhrazený pro návštěvu Relax privátní sauny zahrnuje rovněž čas pro Vaši celkovou přípravu pro využití služeb i závěrečnou přípravu pro opuštění prostor sauny (např. sušení vlasů, oblékání apod.). Nápoje dle aktuální nabídky Vám rádi poskytneme v prostoru recepce.