ManikúraKRÁSA, RELAX, ZDRAVÍ A VITALITA

Dovolujeme si Vás pozvat do příjemného prostředí Relax Centrum Švehlovka, kde se náš zkušený a nadšený team pokusí nechat Vás zapomenout na starosti a stres doby a umožní Vám využít širokého spektra našich služeb v příjemném prostředí a pod jednou střechou.

Kadeřnictví – dámské, pánské a dětské

Zkušený team profesionálů s mnohaletými zkušenostmi v oboru, kteří svou práci ctí jako poslání, vnímají současné trendy a hledají ta nejlepší kreativní řešení. Více…

Pedikúra – klasická

Zkušené zdravotní sestry s komplexní znalostí v péči o nohy Vás přesvědčí o skutečnosti, že estetika je jen přidanou hodnotou v rámci komplexní péče o zdraví Vašich končetin.

Pedikúra pro diabetiky

Diabetem trpí třetina obyvatelstva. Při dlouhodobé nebo špatně kompenzované cukrovce může docházet k pozdním komplikacím jako je např. zhoršené prokrvení končetin a špatná citlivost. Riziko vzniku defektu je veliké a ten se následně komplikovaně hojí. Pravidelným odstraňováním ztvrdlé kůže a správným stříháním nehtů se dá těmto komplikacím předejít. Šetrnou pedikúru provádí zdravotní sestra s dlouholetou praxí v péči o diabetickou nohu. Nabízíme i speciální poradenství pro diabetiky.  Více…

Věříme, že…

…se pro Vás návštěva RCŠ stane pravidelným rituálem, který Vám pomůže lépe zvládat místy tvrdé nároky dnešního světa a umožní Vám pročistit nejen tělo, ale také Vaší mysl. Samozřejmě nesmíme opomenout ani zdravotní pozitiva využití námi nabízených služeb, jejichž přesný popis naleznete dále na našich stránkách. Kladli jsme velký důraz také na skutečnost, aby byly cenově dostupné co nejširšímu spektru klientů, připravujeme řadu tematických akcí a cenově výhodné balíčky v maximální míře respektující poměr cena x výkon. Rádi Vás také pozveme na naši letní terasu, kde Vám nabídneme výbornou kávu, nealkoholické i alkoholické nápoje a drobné občerstvení. Samozřejmě chceme pečlivě naslouchat Vašim podnětům a být tak dobrými hostiteli, aby návštěva u nás byla nejen pevnou součástí Vašeho rozvrhu, ale stala se nezapomenutelným bodem Vašich dnů a pro zúčastněné strany svátkem. Vaše dotazy rádi zodpovíme na emailové adrese info@relaxsvehlovka.cz a telefonním čísle +420 602 551 285.

Neakceptujeme platební karty.